KOREPETYCJE

 

Proponujemy zajęcia indywidualne / korepetycje ze wszystkich przedmiotów szkolnych, mające na celu poszerzenie lub uzupełnienie wiedzy z zakresu materiału szkolnego i akademickiego. Szkoła oferuje zajęcia zarówno dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i innych szkół ponadgimnazjalnych, jak i dla studentów. Zajęcia mogą być prowadzone w naszych placówkach lub w domu ucznia/studenta. Istnieje szeroka możliwość indywidualnego dostosowania trybu, częstości i sposobu spotkań.

Proponujemy zajęcia grupowe lub indywidualne.

  • grupy 2 – 3 osobowe - koszt 90,00 zł ( 45,00/ 30,00 zł od osoby)
  • grupy 4 – 5 osobowe - koszt 110,00 zł (27,50/22,00 zł od osoby)
  • zajęcia indywidualne od 70,00 zł

 

Prowadzimy zajęcia zarówno wyrównawcze, jak i poszerzające program.

Korepetycje

·         proponowane są dla uczniów potrzebujących indywidualnego wyjaśnienia materiału z zajęć lekcyjnych. Korepetytorzy udzielają pomocy z każdego zakresu materiału. Nasza szkoła zapewnia wysoki poziom prowadzonych zajęć, dogodne godziny i dowolną lokalizację zajęć. Koszt zajęć – 70,00 zł (60 minut). Dojazd lektora do ucznia jest bezpłatny.

 

·         dla studentów, którzy potrzebują pomocy w zrozumieniu zagadnień, z którymi spotykają się na zajęciach. Koszt zajęć indywidualnych – 85,00 zł (60 minut). Dojazd lektora do słuchacza jest bezpłatny. W ramach oferty dla studentów organizujemy także intensywne indywidualne lub grupowe spotkania przygotowawczo-powtórzeniowe przed trudnymi kolokwiami i egzaminami.

Kursy przygotowawcze do matury i egzaminów gimnazjalnych

·         proponowane są dla uczniów potrzebujących indywidualnego wyjaśnienia i przygotowania do egzaminu dojrzałości i egzaminu gimnazjalnego z zakresu podstawowego i rozszerzonego. Nasza szkoła zapewnia wysoki poziom prowadzonych zajęć, dogodne godziny i dowolną lokalizację zajęć. Koszt zajęć – 70,00 zł (60 minut). Dojazd lektora do ucznia jest bezpłatny.

 

Jeżeli w naszej ofercie brakuje kursu, którym jesteś zainteresowany, utworzymy go dla Ciebie.

 

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo.